63 відгуків
Компьютеры из Европы в Интернет магазине "Евронот"
+380 (67) 239-39-22
+380 (99) 100-25-66

ТОВАРИ "REFURBISHED". ЩО ЦЕ ТАКЕ?

ТОВАРИ "REFURBISHED". ЩО ЦЕ ТАКЕ?
В ході здійснення покупок в інтернет-магазинах США, зокрема на аукціоні, ви не раз зіткнетеся з терміном «Refurbished» (рефьюрбишд, рефарбишед)... Наших співвітчизників, які звикли до того, що пропонований товар може бути новим, або колишніх у вживанні, це часто ставить у глухий кут. Давайте ж розберемося, що це за термін. Товар з відміткою «Refurbished» - це повернутий виробнику товар. Товар може бути повернутий з багатьох причин, в тому числі:
Покупець повернув товар в 14 денний термін з причини того, що товар не виправдав їх очікувань (наприклад, у відеокамери відсутній необхідний роз'єм, стільниковий телефон має занадто складний інтерфейс).
Виявилося, що куплений товар має дефект (робочий або косметичний), який підлягає усуненню.
Ще не проданий товар висловлюється виробником у рітейлера (роздрібного продавця) або прямо з виробничого складу.
Незалежно від того, коли повернули куплений товар: на наступний день, протягом 2-х тижнів, або цей товар взагалі не був проданий, а був модернізований виробником — він використовується для подальшого продажу з характеристикою «Refurbished». Після усунення можливих дефектів і, в разі необхідності, товар знову упаковується. При цьому він може бути упакований і в звичайну, але від цього не менш якісну коробку.
Таким чином,товари, що продаються з характеристикою «Refurbished», не мають нічого спільного з товарами «вживаними» («Used»).
ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ ТОВАРИ «REFURBISHED»?
Ці товари, безумовно, відповідають всім стандартам якості, що пред'являються їх виробниками. Кожен з цих товарів ретельно перевірений, як мінімум двічі, перед тим, як бути виставленим на повторний продаж. Ціна, за якою продаються такі товари, набагато нижче звичайної стандартної роздрібної ціни на них. На думку багатьох американців, товари «Refurbished» навіть якісніше, ніж нові, т. к. були перевірені більш ретельно. У будь-якому випадку, ймовірність поломки такого товару не вище, ніж у нового. Тому, робіть свій вибір!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner